Screenor-näytönsuojalasi Honor 8 Lite -puhelimelle
Iskunkestävästä karkaistusta panssarilasista valmistettu Screenor Tempered -näytönsuojalasi suojaa puhelintasi putoamista, iskuja ja naarmuja vastaan.
Honor 8 Lite -mallille
Erikoisvalmistettu Screenor Tempered -suojalasi sopii yksi yhteen Honor 8 Lite -puhelimen näytön kanssa. Näytönsuojalasi kiinnittyy tarraliuskoillaan tiukasti puhelimen näytön reunoilta, eikä suojalasin alle pääse pölyä tai muuta roskaa.
9 kertaa lasia kovempaa
Lämpökäsitelty karkaistu lasi on jopa 9 kertaa normaalia lasia kovempaa. Suojalasin pinnoite häivyttää sormenjäljet ja muut tahrat. Puhelimen näyttöä on miellyttävä käyttää eikä suojalasi vääristä näytön värejä tai kuvan terävyyttä. Kovimmista iskuista suojalasi saattaa hajota, mutta rikkoontuessaan lasi jää levyksi, jolloin se on helppo irrottaa.
Screenor-suojalasilla 3 kk laatutakuu
Screenor Tempered -näytönsuojalasi valmistetaan korkealuokkaisista japanilaisista materiaaleista. Suojalasissa on 3 kk:n laatutakuu asennuksen, kiinnipysymisen, rikkoontumisen ja naarmuuntumisen varalta. Lisätietoa laatutakuusta.
Tekniset tiedot
Yhteensopivuus
Muut tiedot
9,00 €